THE POWER COMPANY - SINCE 1925

ODZNAKA HONOROWA ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU GOSPODARKI RP
Prezes zarządu ZAP Sznajder Batterien S.A. Lech Sznajder odebrał Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.

Wyróżnienie to przyznawane jest przez ministra gospodarki firmom, które na polu gospodarki są bardzo aktywne i wnoszą wkład w jej rozwój.

GAZELE BIZNESU 2013 ROZDANE
Firma ZAP Sznajder Batterien SA po raz kolejny w rankingu.

Dnia 18 marca 2014 r. w warszawskim hotelu Sofitel Vistoria Hotel odbyła się uroczysta gala Gazele Biznesu 2013 województwa mazowieckiego, podczas której mieliśmy przyjemność odebrać pamiątkowy dyplom.  Nagrodę w imieniu firmy ZAP Sznajder Batterien SA odebrała Agnieszka Zdziarska – Specjalista ds. Eksportu.

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, organizowany przez Puls Biznesu już od trzynastu lat.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI
Za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce firma ZAP Sznajder Batterien S.A. została wyróżniona certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw i uzyskała tytuł PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI  w kategorii Perły Duże.
WYBITNY EKSPORTER 2013 roku

Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie Eksporterów Polskich w dowód uznania uhonorowało ZAP Sznajder Batterien S.A. Listem Gratulacyjnym i Pucharem „Wybitny Eksporter Roku 2013”.

Wybitny Eksporter Roku 2010

W dniu 25 listopada 2010 r. Stowarzyszenie Eksporterów Polskich uhonorowało firmę Sznajder Batterien S.A. z Piastowa Medalem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „WYBITNY EKSPORTER ROKU 2010” w dowód uznania za osiągnięcia w zakresie eksportu.

Sznajder Batterien S.A. eksportuje akumulatory samochodowe i ciężarowe do 40 krajów Europy i Afryki Północnej. W 2010 r.zostanie wyeksportowane przeszło 760.000 szt. akumulatorów różnych typów do wszystkich marek samochodów.